SIK SIK İDRARA ÇIKMAK İLE PROSTAT KANSERİ ARASINDA SADECE BİR ADIM VARDIR! PROSTAT RİSK OLUŞTURMADAN ÖNCE ZAMANINDA NASIL TESPİT EDİLİR? TÜRK BİLİM İNSANLARI VE ÜROLOJİ UZMANLARI İLE SÖYLEŞİ.

Ünlü Ürolog ve Bilim Kurulu Üyesi.

Canan Ferhundeoğlu
İstanbul’da hastalarına hizmet veren Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Ferhundeoğlu uzun yıllardır idrar yolu enfeksiyonları, idrar kaçırma ve mesane kontrol bozuklukları ve prostat kanseri üzerine bir çok hasta ile ilgilenmiş ve bu konuda yüksek tecrübelere sahip olmuş bir bilim insanıdır.


Mesleğinde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip

PROSTAT OLUŞUMUNDA Kİ BAŞLICA SEBEPLER NELERDİR?

 • Sık idrara çıkma
 • Ereksiyon güçlüğü (erektil disfonksiyon)
 • İdrara çıkma ile ilgili sorunlar
 • Kasıkta ve belde hoş olmayan hisler veya ağrılar
 • İlk aşamada hastalık pratik olarak görünmüyor ya da fark edilmiyor olabilir, ancak ereksiyon seviyesindeki azalma ve idrara çıkma ile ilgili sorunlar, yeni başlayan bir hastalığın ilk işaretidir. Burada önemli ve kritik olan kısım zaman kaybetmemektir.İktidarsızlık, bu hastalığın en zararsız sonucudur. Asıl tehlikeli olan durum, çoğu zaman prostat kanserine yol açan bir tümör - prostat adenomunun oluşumudur.

  Por lo tanto, una enfermedad de prostatitis conlleva varios riesgos para un hombre. Los principales son. Bu nedenle, prostat hastalığı bir erkek için çeşitli riskler taşır. Başlıca olarak.

  EMPOTANS - PROSTAT ADENOM - PROSTAT BEZİ KANSERİ

  Çıkarılan prostat tümörü (çap 65 mm)

  İktidarsızlık her vakada muhakkak ortaya çıkar, bu hastalık öncesi veya sonrası olarak değişiklik gösterebilir.

  Prostat kanseri, prostatın sonraki aşamalarında ortaya çıkar, ancak bu durum yüksek ihtimal taşır. Prostat konusunda tedavi olmayan veya bununla yaşayan erkekler aslında ''ateşle oynarlar.'' Uzun yaşamak ve iyi bir ereksiyona sahip olmak istiyorsanız bir an önce prostat tedavisine başlamanız gerekmektedir.

  Sorun şu ki çoğu hasta yardım almak için doktora gitmiyor. Bazıları bu durumdan utanırken bazıları bunun tehlikeli olduğunu düşünmüyor. Sonuç olarak hastaların durumu basitçe görmezden geldiği bir durum ile karşı karşıyayız. Yardım istenilen durumlarda ise çoğu zaman geç kalınmış ve kanserli bir tümör ortaya çıkmış oluyor.

  Prostat bezinde bulunan kanser için ameliyat

  Prostatın, erkek sağlığını tehdit eden ve kanser oluşumuna yol açan ölümcül bir risk olduğunun farkına varmalısınız. Bu da daha fazla insanın ölümüne yol açar. Kontrol ve tedavi olmaksızın, hastalık bazen 1-2 yıl boyunca hızla gelişerek kanserin ortaya çıkmasına neden olur.

  Ancak artık erkekler, bu rahatsızlıktan sonsuza kadar ve düzenli olarak hastane ve doktor ziyaret etmeden kurtulmak için eşsiz bir fırsata sahipler.

  Gerçek şu ki, 2019'da en kısa vadede prostatın işlevini eski haline getiren, iltihabı ortadan kaldıran, hatta kronik prostatiti tamamen iyileştirilen ve aynı zamanda cinsel ilişki sırasında gücü ve süreyi önemli ölçüde artıran devrim niteliğindeki bir şurup ortaya çıktı. Bu tamamen doğal formülasyona Prosto-effect ismi verildi. Ürün geliştirme süreçlerine Almanya ve Fransa'dan bilim adamlarının ve doktorların da katıldığı, geliştirilmesinde önemli roller oynadıkları, çok uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir çözüm olarak prostat tedavisine son dönemde damga vurmuştur.


  2019 yılında Almanya'nın önde gelen üroloji bilim merkezi Helios Berlin Buch'ta prostatla savaşmak için tasarlanan Prosto-effect preparatının yeni nesil farmakolojik klinik denemeleri başarıyla gerçekleştirildi. Enstitünün basın servisi şunları duyurdu:

  1) Standart yönteme göre hesaplanan Prosto-effect'nın etkinliği (tedavi gören 100 kişilik gruptaki toplam hasta sayısındaki sağlıklı kişi sayısı)% 98 idi.

  2. Şurupların seyrinin bitiminden sonra yeni hastalık vakalarının olmaması (altı aylık gözlem sonuçlarına göre)% 99'dur.

  3. Bir haftalık şurupların kullanımından sonra, tüm hastaların libido ve cinsel gücünde önemli bir artış kaydedildi.

  4. Şuruplar, katılımcıların % 95'inde cinsel ilişki süresinin artmasında katkıda bulunmuştur.

  5. İstenmeyen yan etkiler, hatta alerjik reaksiyonlar bulunmamıştır.

  6. Devrim niteliğindeki şurup Prosto-effect, prostata karşı mücadelede önde gelen bir araç olarak kabul edilmektedir.

  -50%
  Perakende fiyatı:
  1598 TRY
  799 TRY
  + PERAKENDE FIYATI:
  Prosto-effect'yı% 50 indirimli sipariş edin!

  Prosto-effect özellikle de 3 aylık düzenli kullanım sonrasında kalıcı etki sağlar. Tamamen doğal özler içeren bitkisel bir besin takviyesi olduğu için; 3 aylık düzenli kullanım ile sorununuzu tamamen ortadan kaldırma garantilidir.

  DİKKAT: TV REKLAMLARINDAKİ İLGİ NEDENİYLE SINIRLI SAYIDA STOK KALMIŞTIR. BUGÜN, İTİBARİYLE SADECE 28 ADET MEVCUTTUR.


  Uzman Yorumları:

  Ferit Fatih Lüleci
  Üronefroloji ve Üreme Sağlığı Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı. Profesör ürolog.


  İş tecrübesi: 45 yıldan fazla

  2019'dan önce ülkede prostatit tedavisi için etkili ve en önemlisi uygun fiyatlı ürünler yoktu. Ve bu çok üzücü sonuçlara yol açtı: Hastalığın seviyesi yetişkin nüfusun% 45'ini oluşturuyordu ve en kötüsü genç erkekler de bu hastalığa sahip kişiler arasında bulunuyordu. Prosto-effect - Bunlar prostatit tedavisi için, yemeklerden sonra günde 3 defa 1 ölçek halinde alınacak devrim niteliğinde bir şuruptur. Etkinliği, Türkiye'de ve halihazırda Avrupa'da klinik deneylerle kanıtlanmıştır. Bilim adamlarının keşfi olan eşsiz formülasyonu ve tamamen bitkisel özlerden oluşan içeriği, Prosto-effect'yı prostatiti tedavi etmek için vazgeçilmez kıldı.

  Ek olarak, Prosto-effect'nın özel bileşenleri, kabak çekirdeği ve seril hurma özünün bir kombinasyonu sayesinde, ilaç cinsel ilişkinin gücünü ve süresini artırır.

  Prosto-effectnın , ürogenital sistemi üzerinde olağanüstü bir iyileştirici etkisi vardır. Basitçe söylemek gerekirse, bu doğal şurubun düzenli kullanımından sonra, erkek bedeni 25 yaşındaymış gibi işlev görmeye başlar. Bu yüzden prostat sorunu olmasa bile kesinlikle tüm erkeklere tavsiye ediyorum. Kullanılan şuruplar, prostat oluşumuna karşın etkili bir önleme gerçekleştirecek ve dikkat çekici bir şekilde sertleşmeyi tetikleyebilecektir.

  Türkiye'ye ek olarak, ilaç Avrupa'da Paris Üroloji Üniversitesi'nde onaylandı. Klinik araştırmalar, ön verileri tamamen doğruladı. Hatta Fransızlar hastaları arasında daha yüksek bir iyileşme yüzdesi elde etti.

  Prosto-effect şu anda yalnızca projenin gelişimine katkı sağlayan medikal enstitünün sitesinden sipariş edilebilir. Eczane zincirleriyle çalışmayı birçok kez deniyoruz, ancak onlar için mümkün olan en yüksek fiyatı koymak ve ürünü istediğimizden daha pahalıya satmak istiyorlar. Enstitünün duruşu ise bu ürünü alım gücü en düşük olan halk kitlelerine kadar ulaştırabilmektir. Bu nedenle satışlar ürün maliyetine yapılmaktadır, diğer ülkelere yaptığımız ihracat sayesinde ise fark yaratıyoruz. Eczane zincirlerinin temel amacı ise para kazanmaktır. Yani bu konuda tamamen farklı görüşlerimiz var.

  -50%
  Perakende fiyatı:
  1598 TRY
  799 TRY
  + Perakende fiyatı:
  Prosto-effect'yı% 50 indirimli sipariş edin!

  Prosto-effect özellikle de 3 aylık düzenli kullanım sonrasında kalıcı etki sağlar. Tamamen doğal özler içeren bitkisel bir besin takviyesi olduğu için; 3 aylık düzenli kullanım ile sorununuzu tamamen ortadan kaldırma garantilidir.

  DİKKAT: TV REKLAMLARINDAKİ İLGİ NEDENİYLE SINIRLI SAYIDA STOK KALMIŞTIR. BUGÜN, İTİBARİYLE SADECE 28 ADET MEVCUTTUR.
  194 yorum
  Cemil Gülen

  Bu ürünü yaklaşık bir ay önce sipariş ettim. Bir haftalık kullanımdan sonra etkisini gösterdi. İlk başta ameliyat olmam gerektiğini düşündüm ama artık buna ihtiyacım yok. 54 yaşındayım ama 34 yaşında gibi hissediyorum. Böyle bir sonuç beklemiyordum bile

  12 dakika önce
  Ferhat Gençbaş

  Tamamen katılıyorum! Ürün harika! Bir buçuk ay önce aldım. O zamandan beri bir sorunum yok. Prostat tamamen iyileşti, ancak daha önce tedaviye dair uzun süre hiçbir şey yapmadım. Ayrıca, ereksiyon sorunum ciddi ölçüde iyileşti ve daha çok seks yapma isteği hissediyorum! Herkese tavsiye ederim, Özellikle 40 yaşından büyük erkeklere!

  17 dakika önce
  Erbil Canatan

  Arkadaşlar, prostatı ihmal etmeyin. Kronik formu olan tehlikeli bir hastalıktır. Prostat kanserine neden olabilir. Akrabalarımdan birinde oldu. Bu nedenle rahatsızlık hissetmeye başladığımda hemen doktora gittim. Fakat bu süreç bir yıldır devam ediyor ve bu gerçekten mantıklı değil. Prosto-effect'yı deneyeceğim. Kesinlikle bana yardımcı olacağına inanıyorum!

  Can Samigil

  Son bir buçuk yıldır prostatım ağrıyordu, masaj yaptırmaya gittim, hap aldım ama hepsinden sonran tekrardan ağrılarım oldu. Ancak Prosto-effect iki hafta boyunca tüm sorunları tam anlamıyla çözdü ve prostat ağrılarımı gerçekten unuttum, üstelik doktorların bunun kronik olduğuna karar vermelerine rağmen.

  20 dakika önce
  Adem Albayrak

  Afala adlı meşhur ilaçla tedaviye başladım. Neredeyse 2 aydır doktorumun önerdiği şekilde ilacımı alıyordum ama sonuç çıkmadı. Giderek daha sık tuvalete gitmeye başladım. Tedavi süreci benim için başarısız oldu. Sonra internette Prosto-effect'yı buldum ve denemeye karar verdim. Böylece, Prosto-effect sorunumu hızlı ve eksiksiz bir şekilde çözerken, resmi tıp hiçbir şey yapamadı! Kalıcı çözüm için 3 kutu sipariş ettim, öyle olunca ekstra indirim de yapıyorlar.

  24 dakika önce
  Alaattin Ramizoğlu

  Doktora gittiğimde böylesine korkunç bir teşhisi alacağımı hiç düşünmemiştim. Genç bir erkek olarak hem öz güvenime hem de cinsel yaşam için ciddi bir darbe aldım. Asla umutsuzluğa kapılmadım, kapsamlı ve tam bir tedavi gördüm. Ayrıca çok para harcadım. Ama bu kadar tedaviden sonra sadece Prosto-effect bana yardım etti. Bu kadarını cidden beklemiyordum. Prosto-effect hızlı çalışır ve kesinlikle başarısız olmaz. Kredi kartı ile telefonda ödeme yapınca ekstra indirim de yapıyorlar.

  27 dakika önce
  Memduh Lalazade

  Etkisini garanti edebilirim. Kendim bizzat kullandım ve test ettim. İlk başta birçok antibiyotik içtim, masaja gittim ve uzun süre başka ilaçlar kullandım. Ama iki ay sonra prostat beni yine endişelendirdi. Fakat Prosto-effect kullanmamın ardından 4 ay geçti ve yaşadığım bu problemi tamamen unuttum. Herkese tavsiye ediyorum. Allah bu şurubu bulandan da haberini yapandan da razı olsun.

  30 dakika önce
  Celalettin Morsümbül

  Arkadaşlar, bu bir tür kabus. Beş yıldır zaten prostatla yaşıyorum! Yılda yaklaşık on defa tekrarlıyor ve her seferinde şiddetini arttırıyor! Soğuk algınlığım varsa belirtiler ortaya çıkıyor. Uzun süre antibiyotik kullandım. Geçici bir gelişme oldu! Artık antibiyotik almak istemiyorum çünkü vücudum artık kaldırmıyor. Prosto-effect'nın yardımcı olacağını düşünüyor musunuz?

  34 dakika önce
  Serkan Badıllı

  Prostatımı 2000 yılında satın aldığım Vitafon ile geçici bir süre tedavi ettim. Pelviste durgunluğu azaltmak için özel egzersizler de yaptım. İlk başta etkisi oldu, ama sonra her şey geri geldi. Ancak Prosto-effect'dan sonra hiçbir problemim kalmadı, artık her şey gayet normal.

  37 dakika önce
  Meryem Söyleten

  Kocamın da bu tür sorunları vardı ve uzun bir süre ilaç tedavisi ile bu durumu düzeltmeye çalıştı, maalesef işe yaramadı. Sonra bir doktor, prostata neden olan bakterilerin artık kocamın kullandığı antibiyotiklere alıştığını söyledi. Sonra Prosto-effect'nın şurubunu tavsiye etti. Ve eşim tamamen iyileşti, şuan çok sağlıklı ve mutlu bir hayata sahibiz. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz

  49 dakika önce
  Cenan Ekingen

  Daha önce kullandığım ürünlerden olumsuz sonuçlar aldığım için Prosto-effect hakkında bir doktora danışmaya karar verdim. Sonuçlarından emin olmasa da Prosto-effect'yı denememi söyledi. Ürünü denedim ve size sonucun mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Prostat tedavisi olduğum doktor bile bu duruma şaşırdı. Gerçekten işe yarayan bir ürün arkadaşlar bu...

  53 dakika önce
  Alihan Gözgezen

  Birden fazla ürün denemiş biri olarak Prosto-effect'nın piyasada dengi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu harika şurup aynı zamanda kansere karşı da koruyucu etkiye sahip. Bu ürün % 100 çalışan tek ilaçtır. Şahsen deneyimledim. Aynı etki ve sonuçları iki arkadaşıma da gördü. Şuna eminim ki Prosto-effect kesinlikle başkalarınıda iyileştirecek!

  1 saat önce